Андрій Матусевич здобув бронзу на чемпіонаті з водомоторного спорту
Написав Ганна Іванченко
Вівторок, 03 вересня 2013, 12:51

moto2971742 459334677470851 996744900 n

Черкаський «водномоторник»  зайняв третє місце на Відкритому Кубку  міського голови Тернополя.

У змаганнях взяло участь 10 спортсменів з України. Андрій Матусевич до фінішу приїхав третім, поступившись своєму товаришу з Керчі.

За першість змагалися пілоти човнів двох класів: «глісера» та човнів S-550. Наш  спортсмен відстоював честь у класі човнів S-550.

У цьому класі виступали 6 учасників. Попри значні ушкодження човна, Андрій Матусевич зумів закріпитися у трійці лідерів.

У загальному заліку перше місце посів пілот з Дніпродзержинська- Володимир Євтушенко, друге – спортсмен з Керчі Юрій Спірідонов, закриває трійку лідерів черкасець Андрій Матусевич. Наступні змагання, де випробовуватимуть свої сили черкаські пілоти – Чемпіонат України , який відбудеться 5-6 вересня у Києві.