Черкаський кікбоксер - володар кубку світу!
П'ятниця, 14 червня 2013, 18:25

y 6504471d

Черкаський спортсмен Іван Ткаченко здобув золоту медаль Кубку світу з кікбоксингу, що днями завершився в Італії. Окрім нього, черкаські спортсмени здобули ще три бронзові медалі.

У черговий раз черкаські кікбоксери "запалили" світовий ринг. Цього разу спортсмени Черкащини здобули чотри нагороди на Кубку світу, що днями проходив в Італії. Загалом українську збірну на цих змаганнях представляли 23 спортсмени. Честь Черкащини на кубку світу захищало четверто кікбоксерів: Іван Ткаченко, Ігор Приходько, Артем Савенко, Андрій Тютюнник. Причому всі четверо спортсменів повернулися додому з нагородами.

Дивовижний результат підкорився 21-річному Івану Ткаченку. "Флагман" української збірної став володарем кубку світу у категорії 91+ кг. У фіналі Ткаченко переміг французького суперника, котрому поступався кілька років тому. Три бронзові медалі здобули Ігор Приходько (86 кг), Андрій Тютюнник (75 кг), Артем Савенко (63,5 кг).