Черкаські фітнесисти здобули золото Кубку України
Написав Administrator
Вівторок, 30 квітня 2013, 11:12

pqry98954444HOwdtLc

Вихованці багатопрофільного молодіжного центру стали призерами Кубку України з фітнесу.

На два дні Палац культури «Дружба народів» перетворився на столицю бодібілдингу та фітнесу. Саме там в перше за всю спортивну історію нашого міста відбувся Відкритий Кубок України NABBA-WFF 2013 з бодібілдингу та фітнесу. Честь нашого міста відстоювали лише найкращі спортсмени, які напередодні спромоглися пройти відбір на чемпіонаті Черкащини та потрапити до збірної нашої області. На черкаській сцені змагалися найсильніші та найкрасивіші люди країни.

Вихованки Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру теж брали участь у змаганнях та вибороли призові місця у дитячому фітнесі. У категорії 8-9 років найкращою була Марина Огилько, у категорії 10-11 років перше місце здобула Ксенія Корнієнко, друге – Богдана Чорна. Тренер дівчат – Наталія Міщенко.