Черкащанка виборола золото чемпіонату Європи з боротьби самбо
Написав Вікторія Хамаза
Четвер, 18 квітня 2013, 11:40

rrr34345df51bd937d4_2

Золото чемпіонату Європи з боротьби самбо в руках у черкащанки Анастасії Сапсай.

Бачу ціль – не бачу перешкод. Це про Анастасію Сапсай. Нещодавно дівчина стала призеркою всеукраїнських змагань з боротьби самбо. Тоді зізнавалася, що за ціль поставиkf перемогу у чемпіонаті Європи. До відповідальної європейської першості спортсменка готувалася не один місяць. За звання кращої Анастасія Сапсай змагалася із найсильнішими спортсменами із різних куточків Європи. Змагання проходили місті Лімасол (Республіка Кіпр) протягом чотирьох днів, із  11-го по 14-те квітня.

У підсумку, черкащанка Анастасія Сапсай виборола золото у ваговій категорії 80 кг. Залагом, збірна України посіла на цих змаганнях почесне друге загальнокомандне місце.