Черкаські триатлети тріумфують на чемпіонаті України
Понеділок, 08 квітня 2013, 13:43

Три медалі здобули черкаські триатлоністи на зимовому чемпіонаті України, котрий днями проходив у Ялті. Золоті нагороди вибороли Олексій Сюткін та Дарія Федченко, срібло підкорилося Катерині Сюткіній.

Справжнім тріумфом для черкаських триатлоністів вийшов відкритий зимовий чемпіонат України в суперспринті. Попри відсутність на цих змаганнях кількох ключових триатлетів країни, чемпіонат може похвалитися серйозним представництвом. Відтак за головні нагороди боролися такі відомі триатлети: Олексій Сюткін, Віктор Земцев, Роман Король, Віктор Альошин, Назарій Дорош, Юрій Заблоцький, Дарія Федченко, Вікторія Завгородня, Катерина Сюткіна та інші.

Кращий показник серед чоловіків продемонстрував головний триатлет Черкащини - Олексій Сюткін. Черкаський спорстмен на 16 секунд випередив свого найближчого переслідувача Віктора Альошина. Загалом "суперспринтерська" дистанція включала 300м плавання, 8км велогонки та 2км бігу. Серед жінок золото підкорилося черкаській спортсменці Дарії Федченко, срібло здобула дружина Олексія Сюткіна - Катерина.