Черкащанка – чемпіонка України з самбо!
Написав Вікторія Хамаза
Четвер, 28 лютого 2013, 12:42

rrr34345df51bd937d4_2

Місцева спортсменка Анастасія Сапсай стала золотою призеркою  чемпіонату України з боротьби самбо.

Кращі самбісти країни днями змагалися у Севастополі. Поборотися за звання кращих та відстояти честь Черкас на чемпіонат завітала низка місцевих спортсменів, серед яких багаторазова регіональна та всеукраїнська чемпіонка Анастасія Сапсай. Суперниками черкасців стали найсильніші самбісти із різних куточків країни. Випробувати свої сили на всеукраїнську першість із самбо завітало близько 300-от спортсменів із 15-ти міст країни. Загалом, чемпіонат України з боротьби самбо зібрав юніорів та юніорок 1993-1994-го року народження (19-20-ть років). Спортивне протистояння тривало три дні, з 19-го лютого по 21-ше лютого, у спортивному комплексі міста Севастополь.

rrr34345df51bd937d4_1

Черкащанці Анастасії Сапсай таки вдалося довести, що рівних їй немає. Наша землячка здобуло золото у ваговій категорії «80+». Відстоювати своє чемпіонське звання черкаська чемпіонка буде вже в березні на черговому чемпіонаті України з самбо серед чоловіків та жінок і бойового розділу самбо, який заплановано на 12-14-те березня у Миколаєві.