Куліш влучив у срібло чемпіонату України
Вівторок, 19 лютого 2013, 15:07

kul173892-ukrainskie-strelki-prekratili-borbu-za-medali-london-2012-pulevaja-strelba

Днями у Львові завершився відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед дорослих. Традиційно черкаська збірна вирушила на головні українські змагання в широкому складі. Цього разу в індивідуальному заліку нашим спортсменам дісталася лише одна нагорода: Сергій Куліш у вправі МГ-6 здобув срібло. Натомість наші снайпери тріумфували в командному заліку, де здобули відразу три медалі, з яких 2 бронзи та одне срібло. Наразі лідери черкаської збірної Сергій Куліш та Дарья Шаріпова готуються до чемпіонату Європи, котрий стартує наступного понеділка (25 лютого - 3 березня). А на початку квітня Сергій Куліш і Тетяна Тарасенко випробують свої сили на стрільбищі всесвітньої Універсіади.

Результати:

Особистий залік:

• · У вправі ГП – 6 Вдовиченко М. посів у фіналі 8 місце серед 55 учасників з результатом 592оч + 78,5оч.,

• · У вправі МГ - 6 Куліш С. посів у фіналі 2 місце серед 42 учасників з результатом 1169оч + 97,2оч.