Горигорій Вовчинський зібрав 5-ть нагород чемпіонату України!
Вівторок, 12 лютого 2013, 10:04

vovchinskiy56

Днями на Львівщині завершився чемпіонат України з зимових видів спорту.  За підсумками змагань 24 спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору стали чемпіонами та призерами у 5 дисциплінах , репрезентованих на цьогорічному Чемпіонаті України.

У змаганнях взяв участь повний склад національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту (29 спортсменів), яка захищає честь нашої держави на усіх зимових міжнародних спортивних форумах.

Змагання проводились у 5 дисциплінах і представник Черкащини, МСУМК Вовчинський Григорій, показав відмінну підготовку та високі результати.

У класі «чоловіки, стоячі» він виборов 1 місце у лижних гонках (спринт, вільний стиль);  2 місце у лижних гонках (класичний стиль, 10 км); 2 місце у лижних гонках (вільний стиль, 15 км); 2 місце у біатлоні (спринт 7,5 км); 2 місце у біатлоні 12,5 км.

Зараз спортсмени готуються до участі в чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону, що розпочнеться 23 лютого 2013 року та пройде у Швеції.