Черкаські снайпери з медалями на Кубку України
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 13:29

kylish

Черговим вдалим виступом черкаських стрільців завершився відкритий Кубок України з кульової стрільби, який пройшов у Львові. Участь у цих змаганнях взяло   вісім черкаських спортсменів, які повезли додому три нагороди. Найвлучнішим серед наших був Сергій Куліш. Учасник юнацької Олімпіади в Сінгапурі, в змаганнях серед дорослих, зумів вибороти золото у вправі ГП-6. Ще два срібла вибороли Тетяна Тарасенко і Дар’я Шаріпова, які піднімалися на п’єдестал за сріблом відповідно у вправах МГ-5 та ГП- 4. Зараз призери Кубка України готуються до міжнародних турнірів, які в грудні пройдуть в Польщі та Сербії.

Результати черкаських спортсменів:
• У вправі МГ-5 Тарасенко Т. посіла у фіналі 2 місце серед 40 учасників з результатом 581 оч.;
• У вправі ГП-4 Шаріпова Д посіла у фіналі 2 місце серед 50 учасників з результатом 396 оч.; У вправі ГП-4 Тарасенко Т. посіла у фіналі 4 місце серед 50 учасників з результатом 395 оч.;
• У вправі ГП – 6 у фіналі Куліш С. посів у фіналі 1 місце серед 50 учасників з результатом 591 оч., У вправі ГП – 6 у фіналі Вдовиченко М. посів у фіналі 8 місце серед 50 учасників з результатом 592 оч.,
• У вправі МГ-6 Куліш Сергій посів у фіналі 5 місце серед 40 учасників з результатом 1152 оч.; У вправі МГ-6 Вдовиченко М. посів у фіналі 8 місце серед 40 учасників з результатом 1148 оч
• У вправі МГ-9 Куліш Сергій посів у фіналі 4 місце серед 45 учасників з результатом 587 оч