Черкасці – бронзові призери чемпіонату Європи!
Написав Вікторія Хамаза
П'ятниця, 07 грудня 2012, 08:53

DSC_035646564544

Черкаські кікбоксери повернулися із європейської першості із трьома бронзовими нагородами.

У котрий раз вихованці черкаської школи кікбоксингу довели, що рівних їм немає. Цього разу звання кращих наші спортсмени відстоювали на престижних змаганнях європейського ґатунку – чемпіонаті Європи з кікбоксингу за версією WAKO у Бухаресті (Румунія). До змагань черкаські кікбоксери готувалися наполегливо та відповідально. Напередодні вибороли низку медалей на всеукраїнських та регіональних змаганнях. Чемпіонат Європи став своєрідним підсумком.

Тривало спортивне протистояння майже два тижні, з 23-го листопада по 2-ге грудня. Суперниками черкасців стали кращі 350 спортсменів із різних куточків Європи. Проте до омріяного фіналу дійшли лише кращі з кращих. Серед них і черкасці. Як і очікувалося, своїх  наставників наші кікбоксери не підвели. Як повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики, до Черкас із бронзовими нагородами повернулися всі три змагальники: : Іван Ткаченко (у ваговій категорії +91кг), Давид Агаханов (у 67 кг) та Ігор Приходько (у 91 кг).