У бій "пішли кулаки"
Написав Вікторія Хамаза
Середа, 28 листопада 2012, 14:53

CR5645645yrfthfW_2650_1   Один із наймасштабніших чемпіонатів осені із рукопашного бою днями відбувся у Черкасах.
  Лише кращі з кращих наважилися стати учасниками спортивного дійства, яке днями відбулося у Черкасах. Близько сотні кращих бійців зібралися разом у спортивному комплексі «Будівельник» аби визначити кращого на чемпіонаті обласної організації ФСТ «Динамо» із рукопашного бою. Змагання є традиційними, тому зібрали лише найвправніших бійців. Визначити кращих завітало вісім команд Черкаської обласної організації ФСТ Динамо».
   Спортивне протистояння тривало протягом двох днів, 23-го та 24-го листопада.

45464564ryrfthfCRW_2727

Проте бажану перемогу у загальнокомандному заліку виборола лише команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Почесне друге місце зайняла команда УСБУ, а третю сходинку посіли спортсмени УМВС України в Черкаській області.

CR5645645yrfthfW_2650_2

До вашої уваги переможці змагань в особистих заліках надані Черкаською обласною організацією ФСТ "Динамо":