Написав Administrator
Середа, 28 листопада 2012, 09:42

imag46546546456yftghrt75e6e

Черкасці продемонстрували одні з найкращих танців на міжнародному фестивалі хореографії «NEPROSTOТАНЦІ – 2012».

Близько тисячі учасників з України, Росії та Білорусі змагалися на сцені Центру культури та мистецтв Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. Спортсмени боролися за нагороди Відкритого Чемпіонату України з танцювального шоу, етапу Кубку Світу та Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «NEPROSTOТАНЦІ – 2012». Змагання стали відбірковими на DANCE WORLD CUP 2013. Судило змагання поважне міжнародне журі, до складу якого увійшли провідні танцівники та хореографи з України, Росії, Австрії.

У жорсткій конкурентній боротьбі високий рівень майстерності продемонстрували вихованці Зразкового художнього танцювального колективу «Театр танцю «ТАІР» Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру. Черкасці вибороли звання чемпіонів України в номінації «Джаз, модерн, контемпорарі – діти – мала група» з композицією «Осінній романс», отримали Золотий кубок за композицію «Гранули» («Вільна танцювальна категорія – діти – мала група»), Бронзовий кубок – за композицію «Луна» («Сучасний естрадний танець – юніори – мала група»). А Каріна Черниш та Крістіна Волкова перемогли в номінаціях «Народний танець – юніори – соло» та «Вільна танцювальна категорія – дорослі – соло» відповідно.