Олімпіада в Лондоні. В України золото і срібло!
Субота, 11 серпня 2012, 11:30

yuriycheban455212653

Щойно Юрій Чебан та Інна Осипенко-Радомська здобули золото та срібло у греблі на каное та байдарці!

У фінальному заїзді на у греблі на каное український спортсмен Юрій Чебан з перших метрів дистанції вийшов уперед і без шансів для його переслідувачів фінішував першим. Українець випередив свого найближчого переслідувача на півсекунди, що для цього виду спорту якісний показник. Своєю перемогою Юрій Чебан здобуває четверте золото України на цій Олімпіаді, з чим ми його вітаємо!

Чоловіки. Каное-одиночки, 200 м. Фінал

1. Юрій Чебан (Україна) - 42.291
2. Євген Шуклін (Литва) - 42.792
3. Іван Штіль (Росія) - 42.853

original-b3e1029cc7ae223be7ae4fd05cd0f331

А в заїзді жінок на байдарці срібна призерка цієї Олімпіади Інна Осипенко-Радомська прийшла другою. Українка довгий час йшла першою, проте під кінець дистанції її випередила Лайза Керінгтон, котра і стала чемпіонкою. Українська байдарочниця фінішувала другою. У підсумку це вже друге срібло Інни Осипенко-Радомської на цій Олімпіаді і четверта олімпійська медаль у кар’єрі.

Жінки. Байдарки-одиночки, 200 м. Фінал
1. Лайза Керрінгтон (Нова Зеландія) - 44.638
2. Інна Осипенко-Радомська (Україна) - 45.053
3. Наташа душева-Яніч (Угорщина) - 45.128

"Черкаський спорт" слідкуватиме за передостаннім днем 30-х Олімпійських ігор і повідомлятиме Вас про досягнення наших спортсменів. Нагадаємо, що сьогодні в естафеті стратуватиме українська команда, до складу якої входить черкащанка Юлія Олішевська, проте у вчорашньому забігу вона участі не брала. Фінал у жіночій естафеті 4х400 розпочнеться о 22.25 за київським часом.