Написав Administrator
П'ятниця, 03 серпня 2012, 06:13

1sudnomodelnyy-stav-sribnym-pryzerom

У Черкасах відбувся чемпіонат України із судномодельного спорту.

У Черкасах відбувся чемпіонат України із судномодельного спорту. Його учасники змагалися у класах радіокерованих яхт (секція S). У підсумку, впевнену перемогу в загальному заліку здобули представники Черкащини.

Загалом медалі виборювали команди п’яти регіонів України. Вони змагалися в чотирьох класах радіокерованих моделей.

Справжнім героєм чемпіонату можна назвати черкащанина Петра Нечаєва. Він здобув перемогу в трьох класах моделей – F5-П, F5-Е та F5-10. А у класі F5-М Петро Нечаєв став третім.

На першому місці опинився одесит Тімур Кішубаєв. Другим тут був наш Андрій Коваль.

У решті класів увесь п’єдестал за черкащанами. Так, у класі F5-10 друге місце посів Андрій Каданцев, а третє – Олег Нечаєв. У класі F5-П на другому та третьому місцях Андрій Коваль та Олег Нечаєв. А в класі F5-E – Андрій Каданцев та Ігор Нечаєв.

У командному заліку збірна Черкащини набагато випередила суперників. Друге місце посіли спортсмени Одеси, третє – Переяслава-Хмельницького, інформує vikka.ck.ua