У Черкасах пройшов Чемпіонат України з велоспорту
Написав Катерина Кузьмішина
Неділя, 15 липня 2012, 21:30

vello1

14-15 липня Черкаси приймали Чемпіонат України з велоспорту. Якщо минулими роками в місті проходив лише один із етапів змагань, то цього року велосипедисти України гостювали в Черкасах два дні.90 любителів велосипедів із 15 областей поборолися за перемогу на 8-ому кілометрі траси Черкаси-Сміла, де в перший день Чемпіонату відбулися змагання в індивідуальній гонці на 20 км., а на другий у груповій гонці на 80 км. Індивідуальна гонка серед юнаків 96-97 р.н. видалася найлегшою жителю м. Бровари – Назару Лагобичу (20.39,84), другим приїхав його земляк Віталій Захарін (21.14,56), а третім – Тарас Шевчук з Тернопільської обл. (21.30,68). Серед молодших велосипедистів 98-99 р. н. першим став чотириразовий чемпіон України, кіровоградець Руслан Бондаренко (23.30,65), друге місце посів Данило Лихвар із Вінниці (24.44,15), а третє – Василь Ільків із Кіровограду (23.59,87). 9 місце загального рейтингу посів черкасець – Віталій Новаковський із часом 21.52,43.

vello2

Групова гонка другого дня мала інших лідерів, однак серед молодших юнаків свої позиції зумів відстояти Руслан Бондаренко, зайнявши перше місце, другу сходинку зайняли кияни В’ячеслав Гірман і Андрій Корольов відповідно. Хлопці прибули з груповим часом 56.30,8. Старші велогонщики з часом 2.06,41 розділили призові місця таким чином: перше – Іван Шевчук (Вінниця), Тарас Шевчук (Тернопільська обл.), Тимур Малєєв (Донецька обл.). Переможці отримали гідні призи, окрім медалей, кубків і грошової винагороди, спортсмени можуть похизуватися новим спортивним інвентарем, а деякі ще й мобільними телефонами. Заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 2000 р. в Сіднеї, дворазовий чемпіон Світу та організатор змагань Олександр Феденко зауважує: “Якщо минулими роками в Черкасах проходив лише один із етапів Чемпіонату, то цьогоріч – всі етапи змагань. Радує те, що з кожним роком долучається все більше учасників, отже дітям це подобається. А ми таким чином долучаємо молодь до спорту, а це порядком краще, ніж тинятися вулицями”.

Учасник змагань, чотириразовий чемпіон України з велоспорту Бондаренко Руслан: “Я вже чотири роки поспіль беру участь у таких змаганнях. Тут не сподобалося те, що дороги дуже погані, важко об’їжджати ями, боявся пробити колесо чи зламатися, тому трохи не задоволений часом, бо міг краще, але ями стали на заваді.”