Черкаські плавці вибороли 10 нагород на Всеукраїнській Спартакіаді "Повір у себе"
Написав Administrator
Вівторок, 26 квітня 2016, 16:53

Самб Наз2

Днями у Миколаєві проходили фінальні змагання ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами слуху.

На цих змаганнях Черкащину представляли 7 спортсменів, які вибороли 10 нагород.

Аж по 3 «золоті» медалі завоювали дві дівчини - Самбур Дар’я (УОРА) та Вишневська Дар’я. Кожна, в своєму класі, показала кращий результат на дистанціях 50 і 100 м брасом та 50 м на спині.

Вишнев

Ковіта Дмитро (Слух) посів ІІ місце на дистанції 100 м, брас, а Перепелиця Давид (Слух ) - на дистанції 50 м, на спині. Назаренко Андрій (УОРА) виборов дві «бронзи» на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м брасом.

Тренери спортсменів – Ткаченко Н.Л.(УОРА) та Микитченко М.В. (Слух).