Василь Ковальчук завоював два "срібла" на Кубку світу
Написав Administrator
Понеділок, 21 березня 2016, 10:28

фкпфукВася12

Потужно розпочали українські спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату Кубок світу з кульової стрільби. Серед них і наш черкаський стрілець.

Світова першість пройшла в м. Бангкок, Таїланд. Загалом, у змаганнях Кубку світу беруть участь 103 спортсмена з 30 країн світу.

Україну представляють 6 спортсменів. Тільки за перші 2 дні у доробку національної паралімпійської збірної команди України 4 високі нагороди: 3 золоті та 1 срібна медалі.

Срібло виборов відомий черкаський стрілець Ковальчук Василь у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки стоячи, на 10 м (R4).

А 18 березня, в останній день змагань, Василь здобув ще одну срібну медаль – у вправі R5, зі стрільби з пневматичної гвинтівки лежачи, на 10 м.

Вже всі 6 спортсменів вибороли медалі кубку світу та наша збірна лідирує у загальному заліку!