Черкаські інваспортсмени завоювали низку нагород на чемпіонаті області з плавання
Написав Administrator
Середа, 16 березня 2016, 08:53

уцфйум4й34аф1

11 березня в басейні м. Черкас відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами слуху.

В старшій віковій групі кращі результати на дистанції 50 м вільним стилем та брасом показав КМСУ Кохась Дмитро, Снитюк Євгеній був другим, а Назаренко Андрій – третім.

У дівчат з ураженням опорно-рухового апарату вже не вперше перемагає Дар’я Самбур. Вона показала кращий час на дистанції 50 м у вільному стилі, брасі та на спині.

Серед молодших хлопців з вадами слуху найсильнішим був Скибенко Богдан, який виборов І місце на дистанції 50 м вільним стилем та на спині.

Призерами змагань стали також Ковіта Дмитро, Коротич Анна, Перепелиця Давид, Вишневська Дар’я, Летікова Анна, Дорох Вікторія, Слоневська Вікторія. Попереду у спортсменів старшої групи участь у чемпіонаті України, а у молодшої – фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

На фото – спортсмени зі своїми тренерами Ткаченко Н.Л. та Микитченко М.В.