Відбувся турнір з футзалу пам’яті чемпіона ХІІ Всесвітніх ігор глухих О.Л.Стебляна
Вівторок, 06 листопада 2018, 09:50

1402 ШК

У змаганнях прийняли участь команди спортсменів з вадами слуху з м.Черкас та Черкаської області

Турнір був започаткований в 2009 р. за ініціативою Черкаського осередку Спортивної федерації глухих України і проводиться спільно з Черкаським центром «Інваспорт». Голова осередку Александров О.В.

Кубок присвячений пам’яті О.Л.Стебляна, спортсмена який, у складі збірної команди СРСР, приймав участь в ХІІ Всесвітніх іграх глухих 1973 р. (Швеція) та став чемпіоном. Традиційно в ньому приймають участь футболісти з вадами слуху різних поколінь.

Цьогоріч перемогу здобула команда «Молодь», в складі: Лизун Денис, Гринків Володимир, Заріцький Микола, Джемелінський Сергій, Черепенко Владислав, Сліпченко Олександр, Цимбал Дмитро, Звіздай Дмитро.

ІІ місце виборола команда «Зірка», ІІІ – команда «Ветеран».

Головний суддя змагань – Бойко О.М.

Команда-переможець нагороджена кубком, гравці команд, які вибороли І-ІІІ місця, нагороджені медалями.