Новини інваспорту
Написав Администратор Черкаський Спорт
Середа, 23 травня 2018, 15:47

2305 інваспорт

Черкаські спортсмени порадували успіхами у всеукраїнських змаганнях та на міжнародній арені

Медальні запливи

У Миколаєві, проходили фінальні змагання ХХV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей з вадами слуху.

На цих змаганнях Черкащину представили 4 спортсмена, які завоювали 8 нагород.

Дорох Вікторія виборола «золоту» (100 м, брас) та дві «бронзові» (50 м, брас та 50 м на спині) нагороди.

Летікова Анна завоювала два «срібла» (50 м, брас та 100 м, брас).

Дві «срібні» нагороди також виборов Дмитро Ковіта (50 м,брас та 100 м, брас), а наймолодший учасник – Максим Василенко посів ІІІ місце на дистанції 100 м, на спині.

Тренер спортсменів Микитченко М.В.

Вдалий початок року

Українські спортсмени яскраво виступили на міжнародній регаті з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору, що пройшов у м. Гавірате (Італія) з 09 по 14 травня 2018 року. Загалом національна збірна команда України, у складі 12 спортсменів, виборола 9 високих нагород, серед яких - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Загальний підсумок міжнародної регати, у якій взяли участь спортсмени з 30 країн світу, не підводився.

Представник Черкащини Жук Максим, у складі двійки змішаної, виборов І місце (PR3 Mix2x, старт 2) та ІІ місце (PR3 Mix2x, старт 1).

Наразі команда готується до Кубку світу, що пройде в м. Белграді (Сербія), з 30 травня по 3 червня.