У Чорнобаї розіграли першість району з волейболу серед чоловічих команд
Написав Administrator
П'ятниця, 12 лютого 2016, 08:48
120216 1455195790 sport
Днями у спортивному комплексі відбувся фінал чемпіонату району з волейболу 2016 року серед чоловічих команд.
 У фінал вийшли 4 кращі команди, які вибороли це право в зональних поєдинках, за винятком команди з села Лукашівка, яка зайняла місце у фіналі замість команду з села Крутьки, яка була дискваліфікована за порушення регламенту змагань.
За результатами запеклих ігор чемпіонство вдруге поспіль здобула команда з села Старий Коврай (капітан Ігор Дрига), друге місце у команди села Лукашівка (капітан Вадим Гуляш), третє дісталося збірній команді «Ветеран Чорнобай» (капітан Михайло Бурган), четверте місце у команди з Малої Бурімки (капітан Андрій Сухенко). Переможці були нагороджені кубком, дипломом І ступеня та грамотами, призери – дипломами відповідних ступенів.
Загалом у чемпіонаті району з волейболу 2016 року серед чоловічих команд прийняло участь 10 команд.Про це інформують у відділі у справах сім’ї,молоді та спорту Чорнобаївської райдержадміністрації.