Написав Вікторія Хамаза
Середа, 04 березня 2015, 16:17

4032015s 2413

Черкаські спортсменки вибороли золото обласного турніру з волейболу.

Черкаські волейболістки у черговий раз підтвердили свій високий рівень спортивної підготовки. Наші спортсменки стали кращими на обласному турнірі з волейболу. За головний трофей змагань черкащанкам довелося боротися з найсильнішими командами з Світловодська, Ірпеня та Канева. Як інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, за нагороди змагалися спортсменки віком від 12 до 13 років.

Після низки поєдинків, черкаські спортсменки вибилися у лідери змагань. А у фінальному матчі з канівською збірною наші волейболістки здобули переконливу перемогу. Зрештою, місця на п’єдесталі першості зайняли наступні команди: перше місце у команди «Черкаси-1», друге - у збірної з Канева, третє – у дівчат зі Світловодська.