Чемпіонат Уманського району з волейболу серед жінок виграли команда із с. Іванівка
Понеділок, 30 вересня 2019, 08:07

3009 Волейбол

На вихідних у спортивній залі Родниківської ЗОШ відбувся фінальний тур чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд 2019 року

У фінальних змаганнях участь взяли 3 команди - с. Родниківки, с. Собківки, с. Іванівки. За підсумками чемпіонату ІІІ місце посіла команда с. Собківки. Беззаперечними лідерами туру і чемпіонату стали команди с. Іванівки та с. Родниківки. У запеклій боротьбі дівчата с. Родниківки посіли ІІ місце, а команда с. Іванівки стала новим чемпіоном Уманського району з волейболу серед жіночих команд у 2019 році.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Борис Бондар та заступник голови Уманської райради Петро Бабкін вручили кубок чемпіону та нагородили гравців грамотами й цінними подарунками. Команди привітав голова Родниківської сільської ради Руслан Яремчук, який вручив гравцям солодкі подарунки.