Відбулася відкрита першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з пляжного волейболу
П'ятниця, 31 травня 2019, 10:51

31052019 34567

У змаганнях серед серед дівчат 2005-2007 р.н. взяли участь десять пар

Після жеребкування команди грали в підгрупах по коловій системі. Переможці підгруп розіграли 1-2 місця, команди які посіли другі місця в підгрупах грали за 3-4 місця. 3 місце виборола команда с. Бобриця у складі Ломако Владислави та Постернак Ангеліни. 2 місце - у канівських спортсменок: команда у складі Чередніченко Дар’ї та Печнікової Ілони.         1 місце виборола досвідчена пара канівських волейболісток у складі Лихошестої Юлії та Губенко Владислави. Переможці та призери отримали медалі, грамоти та грошові премії.

Адміністрація Канівської районної ДЮСШ «Колос» вдячна за співпрацю районній владі, головам громад, тренерам-викладачам, адміністрації ЗОШ № 4 та бажає подальшого розвитку дитячого спорту на Канівщині.

За інформацією Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».