«Імпексагро» двічі переконливо виграє у «Будівельника-Буковини»
Понеділок, 31 жовтня 2011, 00:12

impex367

Черкаський «Імпексагро», в рамках четвертого туру чоловічої волейбольної суперліги, двічі обіграв «Будівельник-Буковину» з Чернівців. Нещодавно обидві команди були суперниками в боротьбі за нагороди першості, на сьогодні вони зустрілися в статусі середняків чемпіонату. Цікаво, що у формі буковинців на паркет ПС «Будівельник» вийшли два минулорічні лідери «аграріїв» – Козловський та Вітюк. Щоправда, в стартовій грі ці виконавці спостерігали з технічної зони, як їх нова команда з перших хвилин гри кинулася у відрив. Справедливості заради слід відзначити те, що «Імпексагро» наприкінці стартової партії вдалося таки відігратися – 23:23, однак вирішальні два очки залишилися за гостями – 25:23. Приємним для місцевих любителів волейболу став той факт, що це була перша і остання партія, взята буковинцями за два ігрових дні. Господарі продемонстрували низький рівень волейболу, однак він був на дещицю вищим, ніж те, що запропонував «Будівельник». Це і допомогло здобути загальну перемогу з рахунком 3:1. Другий темп аграріїв корінний черкасець Ярослав Заїка, хоч і хвилювався через свою невиразну гру, однак «Черкаському спорту» коментар все ж дав. «Ми показали далеко не найкращу гру, та нам було необхідно реабілітуватися за дві поразки від «Кримсоди» і бажання зробило свою справу, напевне, перемога нам була необхіднішою, ніж супернику». До цього важко щось додати, хіба що заїжджену, однак дуже влучну фразу: «гра забудеться, а результат залишиться». Напевпо, цей матч все ж не змогли забути волейболісти «Будівельника-Буковини», які в другій грі нічого не протиставили «Імпексагро», який принагідно покращив свою гру і лише одного разу дав можливість супернику набрати більше, ніж 20 очок. В результаті перемоги в партіях з рахунком 25:20; 25:12 та 25:21 дозволили черкасцям рівно за годину оформити переконливу перемогу – 3:0.

Після останніх перемог «Імпексагро», маючи в своєму активі 14 очок, продовжує йти на 4-му рядку турнірної таблиці. Натомість, їх суперник по звітному туру відстав аж на 5 очок. Як і раніше, зі стовідсотковим показником лідирує «Кримсода».

XXI Чемпіонат України
                                                                               СУПЕРЛІГА - чоловіки (2011-2012)

Станом на 29.10.2011 Матчі Очки Партії М'ячі в партії
Місце Команди Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 . виг прог Коеф. виг прог Коеф.