У Каневі відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу
Четвер, 11 січня 2018, 12:32

1001 волей

Змагання, які проводилися 18 раз, були присвячений пам’яті вчителя фізкультури Л.Макаренко

У турнірі приймали участь команди ДВК «Вікторія» м. Канів (тренери – Кузнєцова Н.В. та Бурхацький А.Г.), Канівської районної ДЮСШ «Колос» (тренер – Кузнєцова Н.В.), ДЮСШ міст Ірпінь, Лохвиця, Світловодськ та Буча.

У результаті напруженої боротьби команда м. Ірпінь, показавши злагоджену технічну гру, виборола перше місце. Друге місце у команди ДВК «Вікторія» м. Канів, третіми стала  команда волейболісток ДЮСШ м. Світловодськ. Команда  спортсменок Канівської районної ДЮСШ «Колос» показала достойну гру з командою м. Лохвиця (1:2) та виграла гру з командою м. Буча з рахунком 2:0. Змагання обслуговували команда суддів у складі: Юрій Колінько, Андрій Бурхацький, Галина та Юлія Галушка. Переможців змагань нагороджено  грамотами, медалями, призами, а  найкращим гравцям команд вручено призи.