Імпексагро зробив крок до плей-оф
Четвер, 22 березня 2012, 18:45

voleyagro4058

«Імпексагро» (Черкаси) - «Новатор» (Хмельницький) 3:1 (25:19; 25:22; 18:25; 25:22)

«І»: Заїка 15 очок, Бойко 13, Кушнір 11, Юшкевич 8, Гребенюк 7, Білий та Пясковський по 2, Кисіль 1.

«Н»: Сухінін 19 очок, Вітюк 15, Паласюк та Самодай по 10, Кравцов 5,Заводнов та Костюк по 3, Ісаєнко та Главчук по 2.

Сьогодні черкаський «Імпексагро» успішно розпочав заключний тур регулярного чемпіонату Суперліги. Волейболісти черкаської команди на власному паркеті обіграли свого конкурента за місце у плей-оф – хмельницький «Новатор». Перший матч сусідів по турнірній таблиці завершився з рахунком 3:1 для господарів. Попри значення цього матчу для обох команд, черкасці відносно легко виграли два стартові сети. Справжній «накал» пристрастей почався вже після цього. Спершу новаторівці, завдяки зусиллям на краях сітки Сухініна і Вітюка, зуміли виграти третій сет – 15:18, а після цього повели в четвертій партії 12:6. Здавалося після такої крейсерської ходи зупинити приїжджих буде вкрай важко. Іншою думки був Євген Бойко, який своїм незручним «планером» не дав «знятися» супернику шість разів поспіль. У результаті цей момент і став переломним епізодом сету, який «Імпексагро» виграв 25:22. Найбільше очок у черкаській команді, в черговий раз, здобув Ярослав Заїка.

Після важливої перемоги «Імпексагро», маючи у своєму активі 49 очок, випереджає «Новатор» на два бали. Отож задля того, щоб вийти в плей-оф аграріям у завтрашній грі потрібно перемагати команду з Хмельницького з будь яким рахунком.