Написав Вікторія Хамаза
Субота, 07 липня 2012, 11:26

SAM5657686767_0549

У чвертьфіналі Євро-2012 у футбол грали черкаські діти з особливими потребами.

Надзвичайні емоції та незабутні враження отримали учасники матчу серед дітей з особливими потребами, якій нещодавно відбувся на одному із кращих стадіонів країни –  футбольному полі «НСК «Олімпійський». Ідея влаштувати футбольний матч серед дітей з інвалідністю належежить організаторам проекту UEFA «EURO 2012: Respect Inclusion – Football with No Limits - Showcase Ukraine», який в Україні впроваджує Національний комітет спорту інвалідів України (НКСІУ) на чолі з президентом  Валерієм Сушкевичем.

Метою цього незвичайного спортивного дійства було залучити дітей з особливими потребами до занять спортом, зокрема футболом. До участі у футбольному поєдинку долучилися діти з особливими потребами із Польщі та України, серед яких були і черкаські спортсмени. Зокрема черкаська футбольна команда протистояла команді «Рівне-Волинь». Протягом матчу спортсмени продемонстрували досить високий рівень підготовки та вміння володіти м’ячем на полі. Проте, фортуна подарувала обом командам нічию. Матч закінчився із рахунком 2:2. Проте на цьому свято футболу не закінчилося. Юні футболісти з особливими потребами мали змогу подивилися матч чвертьфіналу Англія-Італія та отримати в подарунок спортивну форму та взуття із символікою Євро-2012.