Артур Єфремов виборов третє місце на чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів до 21 року
Понеділок, 01 квітня 2019, 09:01

3103 дзюдо

375 спортсменів з 23 регіонів України упродовж двох днів виборювали нагороди національних змагань з дзюдо

У складі збірної команди Черкаської області за результатами змагань у ваговій категорії до 81 кг 3-тє місце у напруженій боротьбі, 7 зустрічей, 6 з яких виграв чистими кидками, здобув Єфремов Артур.

У ваговій категорії до 90 кг за результатами перемоги у 3-ох сутичках з 5-ти проведених, 5-те місце посів Алієв Рустам.

Ще двоє черкащан фінішували на девєятих місцях.

Змагання визначили претендентів для участі у відбіркових Кубках Європи, за результатами виступів у яких і буде сформована команда, що захищатиме честь країни у чемпіонатах світу і Європи.

Джерело: сторінка Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА у Фейсбуці