Сергія Куліша визнано кращим спортсменом Черкащини за підсумками лютого
Понеділок, 12 березня 2018, 09:53

1203 куліш

За звання кращого спортсмена змагалися відразу спортсменів, які продемонстрували високі результати у лютому

Зокрема на першість претендували: Вадим Дейнека – вільна боротьба, який на чемпіонаті України серед чоловіків та жінок до 23 років здобув ІІІ місце у ваговій категорії 97 кг, Кароліна Махно – бокс, яка на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та дівчат здобула І місце у ваговій категорії 81 кг та Сергій Куліш – кульова стрільба, який на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї у вправі ГП-мікс (командна стрільба чоловіка та жінки на 10 метрів по 40 пострілів) встановив рекорд світу, рекорд Європи та рекорд України.

За результатами голосування звання кращого спортсмена Черкащини у лютому здобув заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, призер Олімпійських ігор Сергій Куліш.

Спортсмен та його тренер Віктор Нагній отримають грошову винагороду від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

За інформацією: noc-ch.ck.ua