Черкаські пауерліфтери вдало розпочали новий змагальний сезон
Понеділок, 19 лютого 2018, 15:25

1902 пауер

8 золотих та 1 срібна нагорода вибороли спортсмени представництва федерації UPC м. Черкаси на відкритому чемпіонаті Полтавської області

Отже в активі наших атлетів наступні нагороди:

Кукотін Олександр здобув золото серед тинейджерів, параолімпійців в жимі у категорії до 56 кг з результатом 50 кг;

Цейхмейструк Нікіта серед тинейджерів в категорії до 90 кг поборовся за золоту нагороду в тязі з результатом 180 кг;

Драченко Валерій вдало дебютувавши на змаганнях виборов одразу дві золоті медалі серед тинейджерів в категорії до 67,5 кг із результатом у жимі 55 кг та у тязі 90 кг;

Байда Олександр здобув срібло серед open в категорії до 110 кг із результатом в тязі 250 кг;

Губа Микола відзначився гарним результатом, гідно змагаючись одразу в трьох вправах: становій тязі - І місце серед open у категорії до 100 кг із результатом 200 кг; І місце у підйомі штанги на біцепс із результатом 77,5 кг; та І місце в екстремальному жимі, пожавши штангу 100 кг 10 разів;

Чудовим та якравим виступом відзначилась Вдовиця Тетяна: в екстремальному жимі серед open спортсменка під гучні оплески та шалену підтримку вболівальників пожала штангу 35 кг 27 разів.

Президент федерації UPC м. Черкаси Байда Олександр  висловлює щиру подяку спортсменам за гарну підготовку та вдалий початок сезону, а також організаторам турніру, вболівальникам за активну підтримку атлетів та особлива подяка Мутовкіній Людмилі за фото-відео зйомку та інформаційну підтримку.