До Черкас з Бухареста приїхали 4 чемпіони світу
Понеділок, 18 вересня 2017, 19:27

19090 карате Е

Яскравою подією вересня став 4 чемпіонат світу з годзю-рю карате, що проводився у м.Бухарест (Румунія) з 13 по 17 вересня

У даному турнірі, який проходив спільно з правилами ката і шобу та з правилами ірікумі (WGKF) - розділи ірікумі-дзю і ірікумі-го, приймали участь спортсмени з 29 країн.

Дванадцять найкращих спортсменів з м.Черкаси та Черкаської області взяли участь в цьому міжнародному турнірі у складі національної збірної України.
Наполегливі тренування, настанови та багатолітній досвід тренерів, бажання бути найкращими та гідно представити свою країну не змусило довго чекати на результати.
Наші спортсмени додали до свого активу 4 золотих, 1 срібну, та 3 бронзових медалі.

Чемпіонами світу у розділі ірікумі-дзю (повноконтактні двобої) стали:
Пархоменко Артем – категорія 10-11 років (хлопці),-37 кг (с/к «Будокан»,м.Черкаси,тренер Мельник А.О.),
Томіло Анна – категорія 12-13 р.(дівчата) -47 кг (с/к «Будокан»,м.Черкаси,тренер Мельник А.О.),
Бакай Єлизавета- категорія 14-15 років (дівчата) -55 кг (с/к «Монарх»,м.Сміла.тренер Пітенко С.А.),
Пінчук Марія – категорія 8-9 років (дівчата) -25 кг(с/к «Будокан»,м.Черкаси,тренер Мельник А.О.):

Срібним призером чемпіонату світу у розділі ірікумі-дзю став Чуйко Артем – категорія 14-15 років (хлопці),-63 кг (с/к «Будокан,м.Черкаси ,тренер Мельник А.О.).

Бронзовими призерами чемпіонату світу з годзю-рю карате у розділі ірікумі-дзю стали: Ребедайло Матвій – категорія 12-13 років (хлопці) -52 кг (с/к «Будокан»,м.Черкаси ,тренер Мельник А.О.), Нешенко Дмитро – категорія 12-13 років (хлопці) +57 кг (с/к «Будокан»,м.Черкаси, тренер Мельник А.О.), Арапов Денис – категорія 12-13 років (хлопці) -42 кг (с/к «Будокан»,м.Черкаси ,тренер Мельник А.О.).

За результатами змагань ,національна збірна України виборола 1 загальнокомандне місце.

На ФОТО: Спортсмени клубу "Будокан" в складі команди національної збірної України