Золоті та бронзові нагороди черкаських снайперів
Написав Максим Гаптар
Середа, 14 березня 2012, 12:16

0strilbavinyivka-40068

З двома золотими, однією срібною та трьома бронзовими медалями повернулися черкаські стрільці з Відкритого чемпіонату України з кульової стрільби.

Черкаські спортсменки Тетяна Тарасенко та Дарія Шаріпова здобули бронзу у вправах МГ – 5  та МГ-9. Не було рівних черкасцю Сергію Кулішу, котрий здобув два золота у двох вправах: ГП-6 та МГ-6.

Щодо командного заліку, то дві наші команди також порадували своїх уболівальників нагородами. Збірна у складі Дарії Шаріпової, Тетяни Тарасенко та Марини Чорноморець здобули срібло чемпіонату у вправі МГ-5. Чоловіча черкаська команда також була у призах: Дмитро Іванов, Сергій Куліш та Микола Вдовиченко вийшли на третє місце п’єдесталу у вправі ГП-6.

Цей чемпіонат був підготовчим до майбутніх відповідальних стартів наших спортсменів. Наступними важливими змаганнями нашої команди будуть змагання у німецькому Дортмунді, які пройдуть з 18-го по 25-те березня.