Спортсмени клубу "Тонус" вибороли низку нагород на чемпіонаті Києва з пауерліфтингу
Написав Administrator
Середа, 31 серпня 2016, 17:09

DSC 3263463287

Днями силачі спортклубу «Тонус» вибороли 11 нагород на чемпіонаті столиці з пауерліфтингу та окремих вправ федерації UPC.

За підсумками змагань, що проходили 28 серпня, черкасці здобули друге командне місце в особистому заліку.

Наймолодшка 11-річна спортсменка Дахно Єлизавета з власною вагою 33 кг у становій тязі підняла штангу від підлоги вагою 40 кілограмів і посіла І місце.

Стронська Тетяна здобула ІІІ місце в категорії до 56 кг серед дорослих, подолавши вагу в становій тязі 100 кг.

Руденко Максим у категорії до 56 кг серед тинейджерів посів ІІ місце з результатом в становій тязі 105 кг.

Новіков Андрій у категорії до 75 кг серед тинейджерів станову тягу виконав з результатом 155 кг та посів І місце.

Нілов Даніл в категорії до 75 кг серед тинейджерів з результатом у становій тязі 120 кг виборов ІІІ місце.

Саленко Віталій серед тинейджерів у категорії до 75 кг завершив свій виступ із результатом у становій тязі 120 кг і посів ІІ місце.

Серед дорослих відзначився Крижевський Олександр у категорії до 67,5 кг із результатом у вправі станова тяга 162,5 кг і посів I місце.

Харченко Дмитро в категорії до 82,5 кг у становій тязі із результатом 195 кг посів ІІ місце.

Доброконний Євгеній у категорії до 100 кг подолав вагу в жимі лежачи без екіпірування 190 кг і посів почесне І місце.

DSC 22353931

Тренер команди, Олександр Байда, уродженець с. Нестерівка, що на Черкащині, провів показовий виступ в екіпірувальному дивізіоні серед професіоналів у категорії до 110 кг із результатом 200 кг у жимі та тязі 300 кг і виборов дві золоті нагороди. Спортсмен присвячує свою перемогу важко хворому татові Байді Григорію Анатольовичу за здоров’я та життя якого бореться його родина.