У спорткомлексі на «Центральному стадіоні» Черкас триває масштабний ремонт
Середа, 09 жовтня 2019, 10:22

09102019 ЦС n

Такі масштабні роботи в спортивному комплексі, який звели понад 40 років тому, проводять уперше за часи Незалежності України

Команда спортклубу «BUDOKAN» (Черкаси) на турніріз годзю – рю карате виборола 19 нагород
Середа, 09 жовтня 2019, 08:07

09102019 5478 n

Черкащани у Берегово взяли участь у змаганні з відкритого кубку Закарпатської області з годзю – рю карате

Тренер черкаської ОДЮСШ виборола медаль всеукраїнських змагань з гирьового спорту
Вівторок, 08 жовтня 2019, 09:13

08102019 9876 n

Тренер-викладач Черкаської ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ «Україна» Марина Коваленко завоювала срібну медаль у відкритому Кубку Асоціації з гирьового спорту України

Черговий тріумф Оксани Оробець на міжнародній арені
Понеділок, 07 жовтня 2019, 17:00

07102019 9865 n

Черкащанка (на фото у центрі) стала переможницею змагань у розділі фітнес на професіональному турнірі з бодібілдингу «IFBBNoccoNordicPro» (м. Лахті, Фінляндія)

Черкаські хокеїсти провели матчі 2 туру чемпіонату України
Понеділок, 07 жовтня 2019, 10:01

130618 хокей

На вихідних у Вінниці відбулися ігри чергового туру національного чемпіонату країни з хокею на траві серед чоловічих команд

За гравця «Дніпра» Грегорі Коломойського у Черкасах вболівав його батько
Неділя, 06 жовтня 2019, 18:35

06102918765 n

Відомий бізнесмен Ігор Коломойський 6 жовтня відвідав матч баскетбольної Суперліги між командами «Черкаські Мавпи» - «Дніпро»

Анастасія Сапсай виборола «срібло» чемпіонату України з дзюдо
Неділя, 06 жовтня 2019, 09:09

0610 сапсай

У чемпіонаті, який проходив у Києві, взяли участь близько 400 спортсменів з 22 регіонов України

Вихованці секції «Юний кінолог» з Черкас вдало виступили на чемпіонаті України з аджиліті
Написав Администратор Черкаський Спорт

image 1

Талановиті діти закладу, у складі збірної області, пробігли справжній марафон: аджиліті, джампінг, снукер, гемблерс та командна естафета

Черкащанин у складі збірної команди України став чемпіоном світу пейнтболу
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 08:15

051020198 0 n

В Амстердамі відбувся чемпіонат світу з пейнтболу, де в категорії 40+ збірна країни з черкащанином Олександром Приступовим стала чемпіоном світу

Дарія Шаріпова виборола «срібло» на Чемпіонаті України з кульової стрільби
Четвер, 03 жовтня 2019, 08:01

шаріпова 03102019 n

У Львові відбувався відкритий чемпіонат України з кульової стрільби у вправах з пневматичної зброї

У Черкасах на «Центральному стадіоні» запрацював басейн
Середа, 02 жовтня 2019, 12:11

басейн 1548674770-692

Із 1 жовтня усі бажаючі можуть займатися плаванням у басейні комунального закладу«Центральний стадіон» (м.Черкаси, вул. Смілянська, 78)

Вдалий виступ черкаських судномоделістів
Середа, 02 жовтня 2019, 08:04

006-710x434

Вихованці судномодельного гуртка «Центру дитячої та юнацької творчості» (Черкаси) взяли участь у міжнародних змаганнях «22. Int. Attersee Regatta» в Австрії

Черкащанин Андрій Яроменко переміг у чемпіонаті України з трекових гонок
Середа, 02 жовтня 2019, 06:55

photo 2019-10-01 08-54-19

Фінальний етап змагань з трекових гонок та етап чемпіонату країни з автокросу проходив у Чернівцях

Смілянські «олімпійці» вибороли 8 медалей на Кубку Черкас з фунакоші шотокан карате
Вівторок, 01 жовтня 2019, 07:23

01102019 567 n

В обласному центрі відбувся відкритий Кубок Черкаської області з фунакоші шотокан карате, у якому взяли участь вихованці ДЮСШ «Олімп» (Сміла)

Черкащани вибороли дві нагороди Всеукраїнської Спартакіади серед держслужбовців
Понеділок, 30 вересня 2019, 18:56

3009 черкащани

Ужгород гостинно приймав ХХІ Всеукраїнську Спартакіаду серед збірних команд державних службовців

Роман Щербатюк виборов чемпіонський пояс WAKO World K-1 Grand Prix
Понеділок, 30 вересня 2019, 14:20

30092019 88764

У Празі відбулися престижні змагання з кікбоксінгу, у якому взяв участь вихованець КДЮСШ «Вулкан» (Черкаси)

Черкащанки вибороли нагороди турніру з художньої гімнастики
Понеділок, 30 вересня 2019, 11:32

3009 2019 V

У Вінниці відбувся  ІХ-й Відкритий турнір з художньої гімнастики «ELIT CUP 2019», у якому взяли участь вихованки Черкаської КДЮСШ №1

Вихованці смілянської ДЮСШ «Олімп» вдало виступили чемпіонату Черкаси з веслування
Понеділок, 30 вересня 2019, 09:36

3009 2019

В обласному центрі відбувся відкритий чемпіонатЧеркас з веслування на байдарках і каное пам'яті МСУ Олександра Шарова

Хостел для спортсменів на «Центральному стадіону» Черкас облаштували на 70 %
П'ятниця, 27 вересня 2019, 08:38

Про це журналістам Суспільного телебачення розповів директор комунального підприємства «Центральний стадіон» Юрій Гончаров

Олег Литвинов відверто і емоційно описав свою участь в TRIATMAN IRON 140.6
Написав Administrator
Четвер, 26 вересня 2019, 18:20

2609 2019 -1

«Черкаський спорт» повідомляв про участь черкащанина у чемпіонаті України з тріатлону на довгу дистанцію. А тепер про те як долалися: 3.8 км - плавання, 180 км - вело і 42.2 км - біг

Черкаські атлети на «Кубку Мирона» вибороли 7 золотих та 5 срібних медалей
Середа, 25 вересня 2019, 08:30

25 пауер-2

Вісім атлетів Черкаського представництва федерації UPC на Київщині взяли участ у зиаганнях з силового двоєборства, жиму, тяги, екстремального жиму та підйому штанги на біцепс

Черкаські орієнтувальники тріумфували на всеукраїнських змаганнях
Вівторок, 24 вересня 2019, 16:06

24092019 765

На чемпіонаті України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції) та Кубку України (етапи, фінал) зі спортивного орієнтування (бігом III-IV ранг) черкащани вибороли 10 медалей