"Юрія-Фарм" показала зуби і не відпустила "Солтекс"
Написав Андрій Вєков
Понеділок, 11 липня 2016, 21:45

imagezszs

5 тур "Епіцентр Бізнес-ліги" розпочався захоплюючим матчем між середняками турнірної таблиці.

"Солтекс" – "Юрія-Фарм" 3:3
Голи: Стєпанов 2, Лобов – Мачульський 2, Третяк

Солтекс у другому матчі поспіль втрачає очки. Цього разу амбітній команді Олександра Солов'я завадила Юрія-Фарм і її характер. Фармацевти не дали Солтексу зіграти одноосібним лідером у матчі, нав'язуючи свою розкуту гру. Перший тайм завершився на користь апельсинів, у складі яких Стєпанов двічі розпечатав володіння зелених, а ті відповіли голом зі штрафного у виконанні гостроокого Мачульського, який помітив наскрізну діру прямо по центру воріт – 2:1.

imagefdjdj

Якщо у першій половині Солтекс більше контролював м'яч і володів перевагою, то в другій Юрія зіграла агресивніше в наступальних діях і одразу зрівняла рахунок. Ткаченко розвернувся з м'ячем на боковій лініі, відірвався від Лобова і прострілив на дальню стійку, де з-за спини Горбинко вискочив Третяк – 2:2. За хвилину Лобов уже вивів Солтекс уперед, однак одразу ж Мачульський знову здорово забив зі штрафного у ближню дев'ятку – 3:3. Останні хвилини стали насиченими на боротьбу і могли команди забивати ще, наприклад Калашник, але фінальний свисток зафіксував хорошу бойову нічию Солтекса і Юрії 3:3.