"Служба 15-05" сильніша за "Швидку Допомогу"

У перенесеному матчі першого туру лікарі виявилися слабшими за "Службу 15-05".

"Швидка Допомога" – "Служба 15-05" 2:4

Голи: Гарбар, Савісько – Ходаковський 2, Березюк, Максименко
20062016 2
   Без Кшимінського, але з голами – саме так увійшла Служба 15-05 у літній розіграш Епіцентр Бізнес-ліги. Перший тайм футболісти в синій формі досить впевнено залишили за собою. Не відмовити у старанні Швидкій допомозі, але гольовитішим, хоч і мінімально, виявився суперник. Не допомогла і активізація наприкінці тайму. В складі Служби непогані голи забили Ходаківський і Березюк: перший вирвався на оперативний простів і відкрив рахунок, а другий знайшов шпарину між ніг воротаря Допомоги. У відповідь його активізовані наприкінці тайму партнери грамотно розіграли стандарт – 1:2.
20062016 3
   У другій половині Служба 15-05 почала більше домінувати на майданчику і швидко забила третій гол – ніхто не заблокував удар Максименко – 1:3. Могла команда одразу добивати опонента, але щоразу не вистачало чи то фарту, чи то майстерності. У меншій кількості, точніше в мінімальній, були нагоди і у Швидкої. Треба їй віддати належне – команда моменти не марнувала. Один для пристрілки, другий – у ворота. Віддав борг за свого воротаря Савісько, розпечатавши міжніжжя його колеги. Але згодом і Служба все ж забила – 2:4.