«Бізнес-ліга» з міні-футболу. «Юрія-Фарм» – «Черкасигаз» - 4:2 (1:1)

111 DSC 0178

14 тур. 24 вересня 2019. Черкаси. «Центральний стадіон»

«Юрія-Фарм» – «Черкасигаз» - 4:2 (1:1)

Голи: Третяк, Шевченко (2), Ольховий - Макогон, Мудрик

У цьому поєдинку на «кону» було четверте місце турнірної таблиці. таким чином у завершальній зустрічі літньої «Бізнес-ліги» командами також вирішувалися певні стратегічні завдання.

222 DSC 0179

Незважаючи на велике бажання футболістами забити гол, рахунок у зустрічі було відкрито на 10 хвилині гри – гол першими забили газовики. юріяфармівці роблять відчайдушну спробу зрівняти рахунок і згодом їм це вдається зробити. До завершення першого тайму рахунок на табло так більше і не змінювався.

333 DSC 0185

У першій половині другого тайму багато роботи було у голкіпера «Черкасигазу» Маценко і він до 30 хвилини гри виручав команду у здавалося. що безнадійних моментах. Але мяч після удар Шевченка парирувати не зміг і «Юрія-Фарм» вперше у зустрічі вийшла вперед – 2:1.

444 DSC 0187

Далі тривала досить таки динамічна і емоційна гра, де м’яч міг неодноразово влетіти як в одні так і у інші ворота. На 35 хвилині зустрічі у господарів Ольховий робить рахунок 3:1, але через дві хвилини Мудрик повернув інтригу у зустріч – 3:2. Рахунок змушував обидві команди активно провести завершальні хвилини гри, де знову пощастило Шевченку, який поставив крапку у зустрічі – 4:2.