Літня «Бізнес-ліга» з міні-футболу. «Майфон» – «Черкасигаз» 4:2
Середа, 03 липня 2019, 08:04

020719 ch1

Перенесений матч 5 туру. 2 липня 2019. Черкаси. КП «Центральний стадіон»

«Майфон» – «Черкасигаз» 4:2 (3:1)

Голи: Є.Литовченко (15), А.Горбинко (16, 18), С.Майчук (36) – Д.Рева (9), Р.Кузик (31).

020719 ch2

Матч видався видовищним і досить цікавим. Попри відсутність лави запасних, «Черкасигаз» дав справжній бій одному із лідерів змагань у Літнй «Бізнес-лізі».

Команди зі стартового свистка поступово набрали високий темп гри. Гравець «Майфона» Євген Бобінський поцілив у поперечину, а біля протилежних воріт Валерій Макогін перевірив реакцію голкіпера Юрія Ткаченка.

Гол відбувся в середині першого тайму під час розіграшу аута: Руслан Кузик видав ідеальний пас на Дениса Реву – удар якого і вивів вперед «Черкасигаз» у рахунку.

020719 ch3

Лише перед перервою «Майфону» вдалося дотиснути свого опонента. Спочатку забитим м’ячем відзначився Євген Литовченко, а потім пройшли ще дві ідентичні атаки, коли Євген Бобінський вправно асистував Андрію Горбинку – 3:1.

Після перерви свій індивідуальний прохід Руслан Кузик завершив результативним постріл та скоротив рахунок до мінімального.

020719 ch4

«Газовики» намагалися перехопити ініціативу у грі, Валерій Макогін та Юрій Севастянов докладали максимум зусиль, проте вони виявляються марними. За чотири хвилини до фінального свистка під час розіграшу кутового Юрій Майчук, як і личить президентові клуба, ставить переможну крапку у грі – 4:2.