«Телеперформенс» знову не пощастило
Вівторок, 15 серпня 2017, 00:37

140817 p1

Хет-трик Тарасова заклав основу для перемоги «патріотів» у матчі «Епіцентр Бізнес-ліги»

«Патріоти» – «Телеперформенс» 6:0

Голи: Тарасов–3, Черняховський, Удод, Лаврусенко

140817 p2

Вже на 2 хвилині матчу біля воріт «Телеперформенс» пролунав тривожний дзвінок, але їхній воротар зумів зреагувати на удар Майбороди. А от два поспіль удари у виконанні Тарасова для Шандри виявилися складними – 2:0. Якщо «телеперформенці» грав більше на емоціях, то їхній суперник діяв більш холоднокровніше, але при цьому рахунок залишався бути незмінним. Як не намагався підбадьорити свої партнерів лідер атак гостей – Різник, але до продуктивних дій справа не доходила. Натомість у «Патріота» атаки вдавалися, а самовідданість воротаря та Гайдая відводили загрози від воріт «Телеперформенс».

140817 p3

Відразу після великої перерви інтригу у матчі почав «вбивати» знову ж таки той Тарасов – 3:0. У відповідь суперник не кинувся відігруватися – зосередився на захисті свої воріт та надії, що активність на протилежній стороні форварда Литвиненка дасть свої результати. Але і цей варіант був неправильним. Тим паче, що нападник отримав травму. Цікаво, що «Патріоти» зустрічали свого суперника майже біля центральної лінії поля, не даючи їм організувати якісну комбінацію. За 7 хвилин до закінчення матчу Нуянзін і компанія вигравала вже з рахунком 6:0. У «Телеперформенса» залишалася лише надія на гол престижу, але ні Різнику ні Гайдаю не вдалося реалізувати свої гольові шанси.

Нуянзін Віталій, капітан команди «Патріоти»

Шандра Богдан, гравець команди «Teleperformancе»