100 % «Епіцентр»
Вівторок, 01 серпня 2017, 01:47

310717 e1

Переможна серія «Епіцентру» досягла позначки у вісім поспіль матчів групового етапу

«Епіцентр» – «Патріоти» 7:3

Голи: Н.Агарін–2, А.Матвієнко, О.Раковський–2, Є.Литовченко, Я.Іщенко – М.Павловський, М.Лаврусенко, В.Нуянзін.

Не реалізував пенальті Я.Іщенко («Епіцентр»).

Попередження: О.Раковський.

310717 e2

«Епіцентр» продовжує переможним кроком долати груповий етап представницького турніру.

«Помаранчеві» на старті поєдинку забезпечили собі комфортний відрив – організувавши за перші дві хвилини матчу три м’ячі у ворота свого опонента. Після навісу Олександра Раковського зі стандарту Нікіта Агарін відкрив лік голам у грі. Антон Матвієнко, продершись крізь двох захисників, з досить гострого кута загнав шкіряну кулю до сітки воріт «Патріотів», а згодом Агарін оформив свій дубль – 3:0.

310717 e3

Два Миколи Павловський та Лаврусенко почергово результативно покарали «епіцентрівців» за непоборне бажання грати в п’ять польових гравців.

Олександр Раковський забив своїх чергових два голи, причому другий постріл під поперечку відповідав всім естетичним смакам.

310717 e4

Далі Євген Литовченко поставив «крапку» у багатоходовій розгорнутій атаці «Епіцентру» – 6:3. «Патріоти» не склали зброю і зусиллями капітана команди Віталія Нуянзіна сквитали один гол.

І все ж на заключних хвилинах гри голкіпер «Епіцентру» Ярослав Іщенко досяг бажаного – засадивши в м’яча в «дев’ятку» свого візаві.

Нуянзін Віталій, капітан команди «Патріоти»

Раковський Олександр + Матвієнко Антон, «Епіцентр»