Головна сенсація шостого туру
Середа, 19 липня 2017, 10:41

180717 p1

У першому матчі другого ігрового дня шостого туру «Патріоти» здобувають неочікувану перемогу над «Фотоприладом»

«Фотоприлад» – «Патріоти» 4:6

Голи: Р.Різник–2, В.Ященко, В.Гацанюк – А.Майборода–2, М.Лаврусенко, В.Нуянзін, І.Грінько, С.Тарасов.

180717 p2

Матч тримав у напрузі до самого фінального свистка. «Патріоти», побудувавши свою гру на контратаках, здобули сенсаційну перемогу над грізним «Фотоприладом».

Вже на перших хвилинах команди обмінялися швидкими голами: Роман Різник поцілив у ближній кут воріт – миттєво відповів забитим колом Артем Майборода.

Вдруге вивів «Фотоприлад» вперед у рахунку капітан команди В’ячеслав Ященко, який вразив фактично порожні ворота після вивіреного пасу від Вадима Гацанюка.

180717 p3

А далі були чотири поспіль голи від «Патріотів». Микола Лаврусенко вдало зіграв на випередження, Артем Майборода реалізував вихід один в один, Віталій Нуянзін та Ігор Грінько спіймали суперника на контратаці.

«Фотоприлад» заповзято кинувся рятувати гру – і був дуже близьким до своєї мети.

Вадим Гацанюк та Роман Різник сквитали два голи – 4:5. Ще в одному із епізодів стійка врятувала пожежників.

180717 p4

Розв’язка матчу, як і личить такому поєдинку, сталася на заключній хвилині. Фотоприлад» не реалізував свій черговий гольовий момент – пішла оборудка і Сергій Тарасов ставить переможну крапку у грі.

Ященко В'ячеслав, капітан команди «Фотоприлад»

Нуянзін Віталій, капітан команди «Патріоти»