Футзал. «Бізнес-ліга»: «Юрія-Фарм» - «Патріоти» - 8:3 (4:2)

31-DSC 0613

Матч 3 туру. 22.12.2018р.Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон»

Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон». Матч 3 туру. 22.12.2018р.

«Юрія-Фарм» - «Патріоти» - 8:3 (4:2)

Голи: Шевченко, Мачульський (3), Алєксєєв, Бабенко, Синіцін (2) – Кришталь, Снісаренко, Тарасов

Так склалося, що для «Патріотів» це була перша гра сезону у «Бізнес-лізі». І випало грати з потужною командою «Юрія-Фарм». А саме фармацевти активніше почали гру і повели в рахунку вже на 4 хвилині поєдинку. Гостей це особливо не засмутило і вони зробили кілька якісних «вилазок» до воріт суперника, одна з яких закінчувалась попаданням мяча у стійку воріт після удару Лаврусенка. Натомість в опонентів «Патріотів» справи із завершенням атак кращі і на 10 хвилині гри вони попереду – 2:0. Після цього було майже пятихвилинне затишшя на майданчику, після чого команди влаштували «перестрілку» і пішли на велику перерву при рахунку 4:2.

32-DSC 0589

На 10 секунді другої частини зустрічі Тарасов у «Патріотів», забиваючи гол, додає впевненості своїй команді – 4:3. Щодо фармацевтів, то вони почали помітно нервувати і їхні атаки втратили свою ефективність. При цьому на деякий час впіймав кураж голкіпер гостей Гайдамака. А на 30 хвилині зустрічі у ворота «Юрії-Фарму» ледь не влетів четвертий мяч - Тарасов не влучив у пусті ворота з вигідної поциції.

33-DSC 0604

Напевне відчуваючи, що так можна і «догратися» «Юрія-Фарм» починаючи з 35 хвилини гри вмикає швидкість і починає планомірно забивати голи, доводячи рахунок до 8:3.