Футзал. «Бізнес-ліга»: «Капрі-Трейд» - «Черкасигаз» - 8:2 (4:2)

1-12 -DSC 0522

Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон». Матч 2 туру. 08.12.2018р.

«Капрі-Трейд» - «Черкасигаз» - 8:2 (4:2)

Голи: Суденко (2), Олійник, Шпурик (2), Орел (3) - Рибак, Пльотка

Зустріч двох непримиримих суперників по черкаській «Бізнес-лізі» очікувалось з деяким нетерпінням. Проте незважаючи на всі прогнози, команди гру почали обережно, не форсуючи події.

2-12-DSC 0484

Першими рахунок у грі відкрили газовики – 4 хвилина зустрічі. Капрітрейдівцям потрібно було 2 хвилини, щоб відновити рівновагу у поєдинку. Далі було багато силової боротьби, але комусь віддати перевагу було складно. Цікаві для вболівальників завершальні хвилини тайму виявилися і багатими на забиті голи, де успішнішими були господарі матчу - 4:2.

3-12- DSC 0496

Велика перерва, таке склалося враження, більше позитивно подіяла на «Капрі-Трейд», який швиденько зусиллями Шпурика і Орла довів перевагу своєї команди до 4 мячів. Далі був майже десятихвилинний відрізок у грі, коли суперники вели планомірні обміни атаками, але без успішного завершення. Але наприкінці гри «газовики» спробували активізувати гру і … отримали у свої ворота ще два голи.

ФОТОЗВІТ: fex.net/665316252671