Футзал. «Бізнес-ліга»: «Юрія-Фарм» - «Черкаські козаки» - 13:5 (5:2)
Неділя, 09 грудня 2018, 09:18

1-11 DSC 0470

Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон». Матч 2 туру. 08.12.2018р.

«Юрія-Фарм» - «Черкаські козаки» -13:5 (5:2)

Голи: Мачульський (7), Бабенко (2), Вальчуковський (2), Синіцін (2) - Кулик (4), Пустовіт

Гру команди по футзальному почали доволі таки агресивно: на 2 хвилині гри Сініцин у господарів гри перевірив на міць стійку воріт суперника, а через 1 хвилину Пустовіт у «Козаків» влучає у поперечку воріт. Проте ігровою перевагою у у зустрічі поки володіють фармацевти і згодом Мачульський відкриває рахунок у грі – 1:0.

1-12 DSC 0460

Протягом наступних 4 хвилин гри гості проводять дві якісні атаки, які гравці завершують влучанням у каркас воріт. А от у «Юрії-Фарм» з реалізацією гольових моментів справи кращі і вони поступово збільшують свою перевагу до 5 мячів – 5:0. Проте наприкінці першого тайму Кулик, забивши два голи – 5:2, дарує «Черкаським козакам» надію на позитивний результат зустрічі.

DSC 0462

Нервово пройшли стартові хвилини другої частини зустрічі, де команди влаштували таку собі «перестрілку», у якій переможцями, станом на 27 хвилину гри, у «міні-дуелі» вийшли «Козаки» і рахунок став 6:5. Складно сказати, що сталося із командою гостей потім, але після того, як вони скоротили відставання від свого суперника до одного гола, мячі рясно почали влітати у їхні ворота. «Черкаські козаки» намагалися всіляк протистояти активним діям опонентів, але зупинити Мачульського і його компанію (мається на увазі футзальну команду) було досить складно.

ФОТОЗВІТ: fex.net/734004265852