Футзал. «Бізнес-ліга»: «Черкасигаз» - «Юрія-Фарм» - 3:7
Понеділок, 03 грудня 2018, 09:28

21-DSC 0413

Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон». Матч 1 туру. 01.12.2018р.

«Черкасигаз» - «Юрія-Фарм» - 3:7 (0:2)

Голи: Антоненко (2), Дуднік – Мачульський (2), Шевченко, Сініцин, Бабенко (2), Орлов

Зустріч старих знайомих футзальних бійців «Бізнес-ліги» вийшла захоплюючою і багатою на голи. Стартові 10 хвилин розміреної тактичної боротьби закінчилися голом у ворота газовиків від Мачульського. Пропущений гол позитивно подіяв на активність господарів матчу і вони змушують багато працювати голкіпера фармацевтів Дікшева, який грає доволі таки надійно. По ходу обидві команди переходять до завершення атак дальніми ударами і цю «перестрілку» наприкінці тайму виграє «Юрія-Фарм».

22-DSC 0395

Майже відразу після перерви гості збільшили перевагу у рахунку до 3 голів. Проте газовики ввімкнувши свої максимальні швидкості зуміли відіграти два голи – 2:3. Це стало наслідком втрати концентрації гостей при захисті своїх воріт. Дещо заспокоївшись «Юрія-Фарм» з максимальною відповідальністю підійшов до організації своїх атак де «першу скрипку» зіграв Мачульський, який і сам забивав і ювелірні паси віддавав. На 32 хвилині зустрічі газовики програвали з різницею у чотири голи.

23-DSC 0408

Після цього темп зустрічі різко впав, де фармацевти по довгу розігрували м’яч, не даючи змоги опонентам якісно організовувати атаки. Лише наприкінці зустрічі команди активізувалися, обмінявшись забитими голами.