Футзал. «Бізнес-ліга»: «Черкаські козаки» - «Фотоприлад» - 4:6

31-DSC 0382

Черкаси. Спортивний комплекс «Центральний стадіон». Матч 1 туру. 01.12.2018р.

«Черкаські козаки» - «Фотоприлад» - 4:6 (0:2)

Голи: Пустовіт (4) - Головко, Гаркавий (3), Ященко, Раззаков

Активніше гру почали «Черкаські козаки» і орієнтовно перші 5 хвилин гри фотоприладівці змушені були більше часу захищатися. Голкіпер гостей Мишакін постійно у роботі. Але не завжди забивають ті, хто більше атакує. «Фотоприлад», стримавши натиск суперника на 7 хвилині зустрічі відкриває рахунок у грі.

32-DSC 0363

Поступово гра стала рівною. Активізувалися команди наприкінці тайму. Спочатку гравець «Черкаських козаків» з 2 метрів не влучає практично у пусті ворота, а через хвилину Гаркавий подвоює перевагусвоєї команди – 0:2.

33-DSC 0366

Другу частину зустрічі дебютант «Бізнес-ліги» почав вже сміливіше, але поки м’ячі влітають у їхні ворота і до 30 хвилини гри «Фотоприлад» вже виграє з рахунком 4:0. Згодом свій перший мяч у грі забиває Пустовіт, тим самим «завівши» своїх партнерів. Відподь від суперника буда подвійною і на табло вже – 1:6. Проте з таким станом речей не погоджується Пустовіт і з 35 по 37 хвилину гри забиває у ворота «Фотоприлада» три голи – 4:6. Далі голеадор «Черкаських козаків» дві відмінні нагоди скоротити відставання у рахунку. Втомлені фотоприладівці більше всіх були раді фінальній сирені.