Переможцем «Бренд-ліги» («Joma Бізнес-ліга» з міні-футболу) стала команда «Карбон»
Понеділок, 03 вересня 2018, 20:29

1-DSC 0905

3 вересня у перенесеній грі, яка була завершальною у турнірі, «Карбон» з рахунком 8:5 обіграв «Епіцентр»

«Бренд-ліга» («Joma Бізнес-ліга» з міні-футболу).

3 вересня 2018 року. Черкаси. КП «Центральний стадіон»

«Карбон» - «Епіцентр» - 8:5 (4:3)

Голи: Раковський (2), Колос (5), Зубко – Дєєв, Аргєєв (2), Островський, Агарін Н.

У цьому матчі було все зрозуміло – хто виграє той і чемпіон. Єдине, що «Карбон» влаштовувала і нічия. Але активні стартові хвилини зустрічі продемонстрували, що обидві команди налаштовані грати на виграш.

Першими рахунок у грі відкрили епіцентрівці, хоча за мить до цього міг забивати Поліщук, але голкіпер гостей Іщенко відбив цей удар. «Розмочений» рахунок особливо не подіяв на гравців – вони продовжували грати не на високих швидкостях, ретельно готуючи атаки. Далі була 6 хвилина зустрічі і потужний і влучний удар зі штрафного у виконанні Раковського – 1:1. Через 20 секунд Колос перекидає шкіряну кулю через Іщенка – 2:1. Не проходить і хвилина Аргєєв несподівано з носака «стріляє» у кут воріт Котолупа і рахунок у зустрічі знову рівний. З урахуванням того, що ціна помилки висока суперники намагаються грати виважено, але не завжди без порушення правил.

2-DSC 0880

На 12 хвилині гри у «Епіцентра» вже були 2 жовті картки і 4 загальнокомандні фоли. До речі, Аргєєв і Агарін Н. «гірчичники» отримали за фоли на Поліщукові. До закінчення тайму залишалося 3 хвилини і здавалося, що команди не будуть йти на ризик. Але тут гості обрізаються у нападі, чим скористався Колос. Далі був цікавий розіграш кутового у виконанні «Епіцентра» і Дєєв після пасу від Агаріна втретє робить рахунок нічийним. А коли мав пролунати свисток арбітра на перерву Колос красивим ударом пятою забиває свій третій гол у матчі.

3-DSC 0901

Після перерви було одне з актуальних питань – чи вистачить епіцентрівцям сил, щоб з однією заміною гідно протистояти двом четвіркам суперника. Та перші хвилини другої половини зустрічі продемонстрували, що «Карбон» має більше сил, та й опоненти давали змогу забивати, атакуючи впятьох. Саме при виході Іщенка до карбоновських воріт був забитий один з двох наступних голів – 5:3 і 6:3 на 28 хвилині гри. Потрібно віддати належне «Епіцентру», гравці якого не опустили рук і зробили все можливе, щоб змінити ситуацію. Спочатку був удар Іщенка, який Котолуп парирував на Аргєєва – 6:4, а потім Островський на 34 хвилині гри змусив замислитися «Карбон» - 6:5. Далі «Епіцентр» продовжував атакувати задіюючи свого голкіпера і, як сказав після гри Дєєв, таке рішення було правильним. Але як показали наступні події «Карбон» цього і очікував, чим дуже швидко скористався 7:5. За той час, що залишилося гості могли теоретично щось змінити, але «Карбон» на шляху до завоювання золотих нагород було вже не зупинити.

Ця гра була завершальною у літній «Бізнес-лізі». Залишилося провести церемонію нагородження переможців і призерів «Корпоративно ліги» і «Бренд-ліги» «Joma Бізнес-ліга» з міні-футболу, яка відбудеться перед стартом чемпіонату Черкаської області з футзалу.