«Joma Бізнес-ліга»: «SolTex» – «Олімп» 7:3 (5:3) |
Вівторок, 17 липня 2018, 01:00 |
«Корпоративна ліга». 9 тур. Перший ігровий день«SolTex» – «Олімп» 7:3 (5:3)Голи: П.Степанов– 5, О.Лобов, Ю.Стрижак – Д.Шевцов, Р.Діхтяренко, Малохатько
На відміну від «SolTex», який достроково вирішив питання виходу у фінал «Корпоративної ліги», «Олімп» веде відчайдушну боротьбу за потрапляння до другої четвірки турніру.Петенціарники лише у першому таймі спромоглися на рівних протистояти грізному супернику, відтак, їхня подальша участь у турнірі буде залежати від результатів матчів прямих конкурентів.Героєм гри став Петро Степанов, якому вдалося оформити пента-трик у звітному поєдинку.
На старті гри команди обмінялися гострими результативними контрвипадами: Петро Степанов розпочав лік своїм забитим м’ячам, а Дмитро Шевцов реалізував вихід один в один. Далі «SolTex» пішов у відрив 5:1, проте перерд перервою Роман Діхтяренко та Малохатько скоротили відставання у рахунку.Після перерви два чергових голи Степанова зафіксували загальну перемогу його команди – 7:3. «SolTex» зі стовідсотковим результатом виходить до фінальної четвірки «Корпоративної ліги».
|