«Обленерго» - «ДФС» - 5:2 (2:1)
Середа, 30 травня 2018, 09:28

е-дфс -3

«Бізнес-ліга» з міні-футболу («Корпоративна ліга»). Другий тур. Другий ігровий день

Голи: Орел (3), Довгий, Ворона - Таряник, Каланбет

Активніше матч почали енергетики, але так склалося, що першими пропустити гол у свої ворота могли саме вони – надійно зіграв воротар Бондаренко. Та все ж господарям матчу вдається на 3 хвилині відкрити рахунок у зустрічі. Цей пропущений мяч гравців «ДФС» особливо не засмутив і вони, не зменшуючи швидкостей, йдуть вперед. З урахуванням того, що у складі «Обленерго» є досвідчені футзальні «бійці» команда не поспішає форсувати події, але при цьому пропускає контрвипад суперника і рахунок стає рівним – 1:1. Забивши дебютний гол у турнірі, гості спробували відразу закріпити успіх, але думаючи про напад, знову пропустили у свої ворота – 2:1.

е-дфс -1

 

Програючи, «дефеесники» на старті другого тайму спробували вирівняти ситуацію, але на воротах у енергетиків чудеса реакції демонструє їхній голкіпер Бондаренко і не дає сфері перетнути лінію воріт. Натомість у гостей ніхто не може зупинити Довгого, який самостійно обігравши трьох суперників, влучним ударом довів перевагу своїх партнерів по команді до двох голів – 3:1. Чи то такий рахунок заспокоїв «Обленерго», чи то по спортивному розізлив їхнього суперника, але далі перевага на боці «ДФС» і, відповідно, створені гольові моменти. Спочатку Мусієнко закручує мяч у дальню девятку, але воротар тримає ситуацію під контролем. Потім двічі гостям не вдається обіграти голкіпера, хоча позиції у них були відмінні. Та все ж «ДФС» завдяки удару Каланбета досягає мети і скорочує відставання у рахунку 3:2. До закінчення гри залишалося 10 хвилин. І тут влучний постріл Ворони псує настрій супернику – 4:2.

е-дфс-2

 

Гості додають у швидкості і їм вдається створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, але у завершальній стадії атак поспішають і не досягають мети. А коли вдавалося зробити «гольовий» удар, то голкіпер «Обленерго» був неперевершеним. Хоча дуже часто «ДФС» закінчував атаки сильними ударами. Орел у енергетиків старався робити удари на техніку, що він втретє продемонстрував наприкінці гри – 5:2.